Partneři

Independent A-Z guide to London, England and Scotland (www.mintytrips.co.uk) - Everything you ever needed to know when traveling to Great Britain. Shared by people who live in Britain, admire it's beauty and recommend worthwhile places they know well.

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z (www.mintytrips.cz) - vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, dobře znají.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování? U nás na ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte ubytovani.mintytrips.cz.

Kam vyrazit na romantickou dovolenou? 10 denní dovolená v severním Portugalsku :) Tipy a doporučení kde se ubytovat, co ochutnat a navštívit, jaké pláže musíte vidět, kde si půjčit auto a mnohé další. A navíc krásné fotky z Porta a oblasti Douro a Costa Verde :) Více si přečtete zde: www.romantickadovolena.com. Také tam najdete tipy na dovolenou v jižní Francii (kraj Languedoc).

free travel guide - 10 DAYS IN NORTH PORTUGAL - Enjoyed our holidays in North Portugal we have put together a list of our tips where to go, what to see and taste, accommodation tips, best beaches, where to hire a car, what you should see in Porto, in Douro Valley and around Viana do Castelo.

My Romantic Holiday - 10 days in North Portugal - 7 days in lovely South France (Languedoc). Check some great tips for your romantic holiday: www.myromanticholiday.com

Planning your holidays? Looking for a good and affordable accommodation? Check our website hotels.mintytrips.co.uk. Over 2 million hotel and hostel deals, best rates and verified guest reviews. Check our website hotels.mintytrips.co.uk.

Független útmutató Londonba / Nepriklausoma vadovas i Londoną / Neatkariga celvedis uz Londonu / Independent przypomnienie Londynie - Independent A-Z guide to London: everything you ever needed to know when traveling to London (historic icons, Royal houses, public transport, accommodation tips, nightlife and more.

Rozkřič to! :)